Lot No.
855
Chrystus ukrzyżowany
kość rzeźbiona, tektura, papier, szkło;
drewno, gipsatura, złocenie;
Francja, 2 poł. XIX w. oprawa XIX/XX w.; rama XX w.
drewno, gipsatura, złocenie;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
857
Ikona - Mandylion
tempera na desce z kowczegiem;
34 x 27,5 x 4,7 cm.
Rosja, k. XIX w.
34 x 27,5 x 4,7 cm.
Rosja, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
859
Zegarek kieszonkowy, męski, z dewizką i kluczykiem + etui
srebro podwójnie złocone, emalia, szkło,
średnica 3,6 cm;
Szwajcaria, Neuchatel, po poł. XIX w.
średnica 3,6 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Johann Baptist HOMANN (1663-1724)
Lot No.861
Mapa Czech, Śląska, Moraw i Łużyc
miedzioryt kolorowany na papierze żeberkowanym,
49,5 x 58 cm w świetle passepartout;
Norymberga, ok. 1720.
Norymberga, ok. 1720.
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Lot No.
863
Para dekoracyjnych dzbanów, w typie II Cesarstwa
brąz złocony; wys. ca 39 cm;
Francja, 3 ćw. XIX w.
Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Lot No.
865
Ikona - Maria Magdalena
tempera, deska; 63 x 44,5 cm;
pocz. XIX w.
pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
901
Serwantka neorokokowa
konstrukcja - sosna, orzech; fornir - orzech;
120 x 83 x 41,5 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
120 x 83 x 41,5 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
904
Komoda art deco
konstrukcja - sklejka, topola, orzech,
fornir - orzech, palisander; 88,5 x 130 x 52,5 cm.
Europa Zachodnia, Włochy?, poł. XX w.
Cena wywoławcza.
5 600 zł
Lot No.
905
Stolik art deco
konstrukcja - buczyna, fornir - orzech;
81 x 72,5 x 52 cm.
Polska, lata 30. XX w.
81 x 72,5 x 52 cm.
Polska, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
2 400 zł
Lot No.
907
Barek w stylu lat 50. XX w.
konstrukcja - sklejka; fornir - orzech;
64,5 x 77 x 63,5 cm.
Europa Zachodnia, lata 50. XX w.
64,5 x 77 x 63,5 cm.
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Lot No.
911
Stół w stylu Ludwika Filipa
konstrukcja - sosna, buczyna, orzech; fornir - orzech;
76 x 140 x 110 cm,
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
76 x 140 x 110 cm,
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Lot No.
913
Stolik w stylu myśliwskim z rogów jelenia
konstrukcja - rogi jelenia; 57,5 x 81,5 x 51 cm
Europa Zachodnia, 2 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Lot No.
915
Etażerka w stylu eklektycznym
konstrukcja i fornir - mahoń; 96 x 60 x 40 cm
Europa Środkowa, 2 pol. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
917
Serwantka
konstrukcja - sosna, fornir - mahoń; 163 x 85 x 45 cm;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Lot No.
919
Kanapa biedermeier
konstrukcja - sosna; fornir - mahoń, orzech; 104 x 189 x 73 cm;
Europa Środkowo-Północna, ok. 1830-40.
Cena wywoławcza.
5 000 zł