Lot No.
806
Wisiorek złoty
brylant o masie 0.43 ct oraz 3 szt brylantów;
złoto 14 ct , masa całkowita 3.960 g
Cena wywoławcza.
6 400 zł
Lot No.
808
Brosza - medalion
z przedstawieniem na dwubarwnej muszli,
dodatkowo 36 szt rozet i rautów diamentowych;
złoto pr. 0.560, masa całkowita 16.950 g.
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Lot No.
812
Sygnet z brylantem
brylant o masie ok. 1.25 ct (P1/K-M),
złoto pr. 0.585, masa całkowita 12.900 g
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Lot No.
814
Zegarek kieszonkowy, damski z dewizką i etui
złoto 14 K (585), emalia, szkło;
Szwajcaria, XIX/XX w.; etui dobierane.
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
816
Zegarek i barometr podróżny
mosiądz złocony, porcelana, szkło;
wys. 10,5 cm, szer. 12 cm, głęb. 5 cm.
Anglia?, XIX/XX w.
Anglia?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Lot No.
819
Laska z kości
kość, srebro, dł. 81,7 cm;
Europa Zachodnia?, XIX/XX w.
Europa Zachodnia?, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
821
Laska z głową słonia
kość słoniowa, palisander; dł. 90 cm;
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Lot No.
824
Żardiniera secesyjna
cyna ze śladami srebrzenia;
wys. 11 cm, dł. 37 cm, szer. 18 cm.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
826
Monstrancja
brąz, blacha mosiężna tłoczona,
złocenie, szkło; wys. 49 cm;
Francja; 1 poł. XX w.;
złocenie, szkło; wys. 49 cm;
Francja; 1 poł. XX w.;
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
828
Tkanina dekoracyjna
wełna, bawełna; 191 x 122 cm.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Lot No.
830
Ikona - Pokłon Trzech Króli
tempera na desce; 46 x 37,8 x 3,2 cm.
Rosja? Bałkany?, pod wpływem malarstwa włoskiego;
XIX/XX w.
XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
6 600 zł
Lot No.
832
Lampa buduarowa, elektryczna, z figurką pierrota
brąz, szkło prasowane, powlekane;
wys. 45 cm, klosz 20 x 20 cm.
Europa Zachodnia, lata 20. XX w.
wys. 45 cm, klosz 20 x 20 cm.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
834
Lampa naftowa
brąz, ceramika, mosiądz, szkło; wys. 68 cm;
Niemcy, Berlin, firma Ehrich und Graetz;
wazon - Japonia, XIX/XX w.
wazon - Japonia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
836
Pistolet kapiszonowy, oficerski, francuski
stal, drewno; dł. lufy 18,8 cm,
z wąsem 23,6 cm; dł. całk. 33,5 cm.
Liege, 2 dekada XIX w.
Liege, 2 dekada XIX w.
Cena wywoławcza.
5 800 zł
Lot No.
839
Para kinkietów neoklasycystycznych, w duchu Ludwika XVI, 3-ramiennych, zelektryfikowanych
brąz złocony; wys. 46 cm, szer. 33 cm, głęb. 23,5 cm.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Europa Środkowa, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 600 zł
Lot No.
841
Para lamp w typie art-deco, elektrycznych, wiszących, 3-żarówkowych
metal niklowany, szkło mleczne;
wys. 70 cm, rozpiętość ramion ca 24 cm.
Europa Zachodnia, Niemcy?; lata 60. XX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
846
Lampa gabinetowa, podłogowa, elektryczna
brąz, mosiądz, szkło prasowane, marmoryzowane,
złocone; wys. 158 cm, średnica klosza 40 cm.
Europa Zachodnia, Niemcy?; lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
4 200 zł
Lot No.
848
Pierścionek z diamentami
3 szt. rozet diamentowych, złoto pr. 0.585,
masa całkowita 3.040 g
masa całkowita 3.040 g
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
850
Stojak gabinetowy na zapałki
brąz; 11,7 x 12,8 x 11,3 cm.
Węgry, XIX/XX w.
Węgry, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
400 zł
Lot No.
852
Laska z głową orła
brąz, drewno, macica perłowa, mosiądz;
dł. całk. 91 cm, szer. rączki 11,6 cm.
Europa Zachodnia, Włochy?; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 600 zł