Malarz nieokreślony (XIX w.)
Lot No.169
Kobieta w konfederatce modląca się przed kapliczką - Polonia[?], 1846
olej, deska dębowa; 52,4 x 41,2 cm;
sygn. i dat. p. d.: VODOCS?/ 46
Cena wywoławcza.
4 000 zł
WIECZOREK EDWARD (1901-1988)
Lot No.171
Pejzaż
olej, tektura, 28,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Edward Wieczorek
sygn. p. d.: Edward Wieczorek
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Leon GETZ (1896-1971)
Lot No.172
Panorama Krakowa
olej, płótno, 47,3 x 58 cm;
sygn. p. d.: Getz
sygn. p. d.: Getz
Cena wywoławcza.
2 000 zł
2 600 zł
Lot No.
201
Akt przeciągającej się kobiety - Matinado
Francja, Manufaktura Państwowa w Sevres,
model: Felix Maurice Charpentier (1858-1924),
1911
1911
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Rzeźbiarz nieokreślony, XIX/XX w.
Lot No.204
Popiersie kobiety
marmur biały; wys. ok. 50 cm;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Alojzy BUNSCH (1859-1916)
Lot No.206
Portret Emilii Sas Tustanowskiej - medalion portretowy
gips, rama drewniana; średn.: 46 cm (z ramą 54 cm);
sygn. z prawej: A Buntsch [sic!]
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Jan STĘPKOWSKI (1952-2011)
Lot No.208
Akt kobiecy
marmur; wys. 152 cm;
sygn. na podstawie: STEP
sygn. na podstawie: STEP
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Lot No.
210
Nosiwoda
brąz patynowany, wys. 42,5 cm,
Europa Zachodnia?, XX w.
Europa Zachodnia?, XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Gracjan CHMIELEWSKI (XX w.)
Lot No.212
Żniwiarka - popielnica
brąz patynowany, 25 x 19 cm;
Warszawa, firma BCIA ŁOPIEŃSCY,
zapewne przed 1933
zapewne przed 1933
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 200 zł
Lot No.
216
Główka aniołka
drewno polichromowane; wys. ok. 27 cm.
Małopolska?, XVIII w.
Małopolska?, XVIII w.
Cena wywoławcza.
2 400 zł
Ellen von UNWERTH (ur. 1954)
Lot No.301
Claudia Schiffer
fotografia czarno-biała, papier fotograficzny;
14,4 x 9,8 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Terry RICHARDSON (ur. 1965)
Lot No.303
Bez tytułu
fotografia barwna, papier fotograficzny; 20,5 x 30 cm
(wymiar arkusza w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Paweł WEINREB (ur. 1978)
Lot No.305
Dyptyk: Ogród, Ogród nokturn, 2014/15
litografia na odwrocie gruntowanego płótna; 65 x 50 cm
(wymiar prac w całości: 65 x 100 cm);
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)
Lot No.307
Bez tytułu
inkografia, karton; 60,7 x 41 cm (wymiar kompozycji),
70 x 50 cm (wymiar arkusza);
70 x 50 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Lot No.309
Diabełek, 1937
ołówek, piórko, tusz, papier; 19 x 18 cm;
sygn. p. d.: "S Ż"/ 1937;
sygn. p. d.: "S Ż"/ 1937;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)
Lot No.312
Monotypia +, 2012
monotypia, papier; 45 x 34 cm (wymiar kompozycji),
61 x 47,5 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Magdalena CHMIELEK (ur. 1992)
Lot No.314
Przekrój orzechów
sucha igła, papier, 14,8 x 10,5 cm (odcisk płyty),
22,3 x 13,5 cm (wymiar arkusza papieru);
Cena wywoławcza.
500 zł
Magdalena CHMIELEK (ur. 1992)
Lot No.316
Amalfi
akwaforta, akwatinta, papier; 57 x 29,5 cm (odcisk płyty);
70 x 33 cm (wymiar papieru);
70 x 33 cm (wymiar papieru);
Cena wywoławcza.
600 zł
Józef MYSZKOWSKI
Lot No.318
Wczasy wędrowne Orbisu" II, lata 60. XX w.
29,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
700 zł
Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)
Lot No.401
Pejzaż, 1960
akwarela, papier;
26,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912 -1984)
Lot No.403
Erotyk - Sen o śmierci, 1967
pastel, papier kremowy; 29,5 x 20,8 cm;
sygn. i dat. l. d.: SŻ 67;
sygn. i dat. l. d.: SŻ 67;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
8 000 zł