Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)
Lot No.404
Sala 35, 1987
olej, płótno; 200 x 129 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Cześnik 87;
Cena wywoławcza.
5 500 zł
5 300 zł
Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)
Lot No.407
Kruk krukowi oka nie wykole, 1984
olej, płótno; 200 x 129 cm; sygn. i dat. p. d.: H CZEŚNIK 84;
na odwrocie na płótnie powtórzona sygnatura: Cześnik na krośnie napis: Kruk krukowi oka nie wykole;
Cena wywoławcza.
5 500 zł
8 500 zł
Henryk CZEŚNIK (ur. 1951)
Lot No.408
Po wyroku, 1986
olej, płótno; 200 x 129 cm;
sygn. p. d.: H. Cześnik 86;
sygn. p. d.: H. Cześnik 86;
Cena wywoławcza.
5 500 zł
5 300 zł
Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)
Lot No.409
Znaki miłości, 1975
akryl, płótno;
92 x 73,5 cm;
92 x 73,5 cm;
Cena wywoławcza.
14 000 zł
13 000 zł
Anna KARPOWICZ-WESTNER
Lot No.410
(ur. 1951)
Zima w Wonneberg, 2013
olej, płótno;
olej, płótno;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.413
Taszyzm, 1956
olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i opis na odwrocie
sygn. i opis na odwrocie
Cena wywoławcza.
180 000 zł
130 000 zł
Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)
Lot No.414
Wnętrze z japońskim lampionem, 2002
olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI;
Cena wywoławcza.
10 000 zł
15 000 zł
Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)
Lot No.416
Martwa natura z rybami
olej, płótno; 62 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Krawczyk
sygn. l. d.: Jerzy Krawczyk
Cena wywoławcza.
7 300 zł
Lot No.418
Fragment pracowni, 2000
olej, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
sygn. p. d.: G. MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza.
12 000 zł
15 000 zł
Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Lot No.419
Mów, co wiesz, 1970
olej, płótno; 120 x 73 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Jul. Narzyński 1970
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Maciej KRAKOWSKI (ur. 1986)
Lot No.422
The STIJL -ists
akryl, płótno;
120 x 100 cm;
120 x 100 cm;
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Romuald ORAMUS (ur. 1953)
Lot No.424
Realne - nierealne XVI, 2005
olej, płyta; 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Franciszek CZEKAJ (1923-1979)
Lot No.425
Kompozycja - Martwa natura z kwiatami
olej, płótno;
43,5 x 34 cm;
43,5 x 34 cm;
Cena wywoławcza.
2 000 zł
2 000 zł
Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.426
Pejzaż, 1998
olej, płótno; 89 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Wojciech SARNECKI (1948-2011)
Lot No.428
Wiolonczela
olej, płótno;
74 x 60,5 cm;
74 x 60,5 cm;
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Danuta WESTRYCH (1955-2014)
Lot No.430
Boca, 1988
olej, płótno; 116 x 89,5 cm;
sygn. p. d.: Danuta Westrych '88;
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Lot No.431
O wschodzie
olej, tektura; 16 x 18,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Woj. Fleck
sygn. l. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza.
800 zł
850 zł
Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)
Lot No.432
Czerwony dom, 2007
olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: J Żołyniak;
sygn. p. d.: J Żołyniak;
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Romuald ORAMUS (ur. 1953)
Lot No.434
Realne - nierealne XV, 2005
olej, płyta; 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza.
4 400 zł
Albert ZAŁUSKI (ur. 1943)
Lot No.436
Martwa natura, 1968
olej, płótno; 74,5 x 60 cm;
na odwrocie napis autorski
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Wiesława KRAWCZYK (XX w.)
Lot No.438
Martwa natura, 1973
olej, płótno;
47 x 65 cm;
47 x 65 cm;
Cena wywoławcza.
1 600 zł
Bronisław CHROMY (ur. 1925)
Lot No.501
Kot
kamień, brąz; wys. 16,5 cm;
sygn.: CHROMY (na głowie kota);
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Igor MITORAJ (1944 -2014)
Lot No.503
Medal - Articulations
brąz; śr. 9 cm;
sygn. z lewej: MITORAJ;
sygn. z lewej: MITORAJ;
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Flavio POLI (1900-1984) ?
Lot No.602
Wazon zielono-niebieski
szkło, technika sommerso; 32 cm.
Murano, lata 60. XX w.
Murano, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza.
800 zł
800 zł
Lot No.
603
Para świeczników z puttami - alegoriami
porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 40 i 39 cm;
Miśnia, okres Marcoliniego (1774-1814) - pocz. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
3 000 zł
Lot No.
605
Kandelabr 4-świecowy, z trzonem z kobietą i dzieckiem
Miśnia, model Ernsta Augusta Leuteritza (1818-1893),
z ok. 1850, 3 ćw. - kon. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
3 600 zł
Lot No.
607
Naczynie dekoracyjne (deserowe?) z dwoma puttami z girlandami kwiatowymi
Niemcy - Saksonia lub Turyngia?, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 400 zł
Lot No.
609
Wazon - amfora z wężowymi uchami, z dekoracją kwiatową
porcelana, farby naszkliwne, kobalt, wys. 26,5 cm;
Miśnia, XIX/XX w.
Miśnia, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
1 200 zł