Kazimierz LASOCKI (1871-1952)
Lot No.121
Sosny mazowieckie, 1923
olej, płótno; 95 x 73 cm;
sygn. l. d.: K. Lasocki Lechanice 1923;
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Wilhelm VELTEN (1847-1929)
Lot No.124
Wezwanie, 1902
olej, deska; 18 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: W Velten Műnchen;
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Wojciech KOSSAK (1857-1942)
Lot No.127
Kościuszko prowadzi kosynierów do ataku - Kościuszko pod Racławicami, 1924
olej, płótno; 116,5 x 130 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1924
Cena wywoławcza.
190 000 zł
140 000 zł
Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)
Lot No.133
Drzewa w Kaliszanach I, 1953
olej, tektura; 21,5 x 27 cm;
sygn. p. d.: ST. CZAJKOWSKI / 1953;
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Walery BROCHOCKI (1847-1923)
Lot No.134
Wędkarz
olej, tektura; 21,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: W. Brochocki
sygn. p.d.: W. Brochocki
Cena wywoławcza.
5 000 zł
4 000 zł
Irena WEISS-ANERI (1888-1981)
Lot No.137
Martwa natura z kwiatkami i jabłkami
olej, tektura; 68,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Aneri
sygn. p. d.: Aneri
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Irena WEISS-ANERI (1888-1981)
Lot No.140
Martwa natura z kwiatami i owocami, ok. 1950
olej, tektura; 60 x 40 cm;
sygn. l. d.: Aneri
sygn. l. d.: Aneri
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Maria STUDNICKA GIŻBERT (1868-1955)
Lot No.141
Białe róże
olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. p. d.: Giżbert
sygn. p. d.: Giżbert
Cena wywoławcza.
1 800 zł
1 600 zł
Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)
Lot No.142
Róże w wazonie, 1922
olej, płótno, 55 x 86 cm; sygn. p. d.: 1922
/ Terlikowski (trzonkiem pędzla w masie farby),
sygnatura powtórzona u góry z lewej: monogram W. T.
Cena wywoławcza.
19 000 zł
15 000 zł
Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)
Lot No.143
Czerwone dachy, ok. 1938
olej, płótno, 60 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: Borysowski
sygn. l. d.: Borysowski
Cena wywoławcza.
12 500 zł
Henryk HAYDEN (1883-1970)
Lot No.145
Pejzaż z Francji
olej, tektura; 45 x 53 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Hayden
sygn. l. d.: Hayden
Cena wywoławcza.
21 000 zł
17 000 zł
Henryk BERLEWI (1894-1967)
Lot No.148
Lady Makbet
olej, płótno; 50 x 65 cm;
na odwrocie napis: H. Berlewi
oraz kilka owalnych pieczątek
na odwrocie napis: H. Berlewi
oraz kilka owalnych pieczątek
Cena wywoławcza.
35 000 zł
33 000 zł
Feliks PĘCZARSKI (1804?-1862)
Lot No.149
Handlarz książek, 1843
olej, płótno; 33,5 x 27 cm;
sygn. i dat. p. d.: F. Pęczarski / 1843;
Cena wywoławcza.
9 000 zł
Jarosław KIRILENKO (1913-1977)
Lot No.151
Widok Warszawy od strony Pragi
wg Bernardo Bellotto zw. Canaletto (1721-1780)
olej, płótno; 178 x 279 cm.
olej, płótno; 178 x 279 cm.
Cena wywoławcza.
15 000 zł
15 000 zł
Jan Frans VAN BLOEMEN (1662-1749) -przypisywany
Lot No.152
Idylla pasterska
olej, płótno dublowane; 52 x 65,5 cm;
na odwrocie nalepki: z odręcznie wpisanym No 34
i pieczęcią lakową;
i pieczęcią lakową;
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Juliusz SŁABIAK (1917-1973)
Lot No.157
Postój
olej, płótno; 18 x 25 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
Cena wywoławcza.
1 000 zł
Błażej IWANOWSKI (1889-1966)
Lot No.159
Park Saski
olej, tektura; 33,5 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
sygn. l. d.: Błażej Iwanowski
Cena wywoławcza.
1 300 zł
Zygmunt KACZÓWKA (1915-1996)
Lot No.161
Pejzaż górski z owcami i szałasem
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Z. Kaczówka
sygn. p. d.: Z. Kaczówka
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Stanisław PODGÓRSKI (1882-1964)
Lot No.163
Pejzaż
olej, tektura; 37 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Podgórski
sygn. p. d.: S. Podgórski
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Sylweriusz SASIM (1922-1996)
Lot No.165
W stodole, 1955
olej, płótno; 30,5 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: S. Sasim / 1955
sygn. p. d.: S. Sasim / 1955
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Antoni KIERPAL (1898-1960)
Lot No.167
Starówka w Warszawie
olej, tektura; 19,4 x 15,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A Kierpal
sygn. p. d.: A Kierpal
Cena wywoławcza.
1 200 zł