Lot No.
610
Patera dekoracyjna z rocaillami i bukietami
Miśnia, koniec XIX w. lub XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
900 zł
Lot No.
613
Amfora neobarokowa z kompozycjami owocową i kwiatową
porcelana, farby naszkliwne, złocenia;
wys. 32 cm; nie sygnowana;
Berlin lub Francja?, 2- 3 ćw. XIX w.
wys. 32 cm; nie sygnowana;
Cena wywoławcza.
1 900 zł
Lot No.
614
Taca porcelanowa neobarokowa, z dekoracją kwiatową
porcelana, farby naszkliwne, złocenia błyszczące
i matowe; wys. 4 cm, 41 x 41 cm;
Miśnia, 1924 - 1934
Miśnia, 1924 - 1934
Cena wywoławcza.
1 000 zł
1 000 zł
Lot No.
615
Dwa talerze z dekoracją Wiener Rose
Wiedeń, manufaktura cesarska, 1794
Cena wywoławcza.
1 400 zł
Lot No.
617
Komplet toaletowy z wiśniowo-szafirową dekoracją geometryczną Biarritz
Francja, Badonviller, fajansjernia Teofila Fenela
(zał.1828 przez Nicolasa Fenela),
ok.1900-1905 i 1 ćw. XX w. (puszka)
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Lot No.
621
Herbatnica
szkło malowane, złocone, mosiądz;
wys. 25 cm;
Europa Środkowa, Czechy?, 1 ćw. XX w.
wys. 25 cm;
Cena wywoławcza.
800 zł
Lot No.
623
Marynarz na łodzi
Katowice, wytwórnia „Steatyt” Zygmunta Buksowicza,
lata 50.-60. XX w.
lata 50.-60. XX w.
Cena wywoławcza.
300 zł
Lot No.
625
Pojemnik - rynienka na pióra ( z zespołu przyborów do pisania)
Miśnia, poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
700 zł
Lot No.
704
Teryna do dań na gorąco
plater cechowany;
Sheffield, Dixon and Co, ok. 1850
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Lot No.
706
Sztućce obiadowe i środka stołu
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych Józefa Frageta,
lata 20.-30. XX w.
lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Lot No.
708
Kabaret na kieliszki do jajek dla 6 osób
plater cechowany; Anglia, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
1 100 zł
800 zł
Lot No.
710
Cukiernica - wazka
srebro próby 3 cechowane; waga 285 g.
Warszawa, wytwórnia Br. Hempel, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Lot No.
712
Serwis do herbaty i kawy
srebro cechowane, waga 2370 g;
Mediolan, lata 40. XX w.
Mediolan, lata 40. XX w.
Cena wywoławcza.
5 400 zł
Lot No.
713
Półmisek do ryby
srebro próby 3 cechowane, waga 1706 g.
Wiedeń, wytwórnia Aloisy Augustin, k. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 500 zł
Lot No.
717
Dzbanek do kawy z cukiernicą dwuuszną
srebro złocone próby 1, waga 1389 g.
Paryż, Escroignard et Cie, ok. 1904
Cena wywoławcza.
3 900 zł
Lot No.
720
Kandelabr 5-świecowy
srebro próby 800 cechowane, waga 1199 g.
Niemcy, T.H. Such (sprzedawca?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Lot No.
724
Pudełko na dwie talie kart z pozytywką
srebro próby 3 cechowane;
Węgry, lata 30.-40. XX w.
Węgry, lata 30.-40. XX w.
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Lot No.
726
Cukiernica - koszyczek
srebro próby 800 cechowane, waga 173 g.
Heilbronn, wytwórnia Bruckmann und Sohne,
pocz. XX w.;
pocz. XX w.;
Cena wywoławcza.
2 300 zł
Lot No.
728
Dzban
srebro cechowane, waga 896 g.
Hanau, wytwórnia Georgh Roth und Comp.;
pocz. XX w.
pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Lot No.
729
Herbatnica
srebro próby 84 cechowane;
Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 50.-60. XIX w.
Cena wywoławcza.
3 600 zł
3 600 zł