Nr katalogowy: 211

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

Nr katalogowy: 211

Pejzaż nadwodny z lecącymi kaczkami,1921

akwarela, papier, 66 x 96 cm; sygn. p. d.: STANISŁAW MASŁOWSKI/ WOLA 1921