Nr katalogowy: 212

Rafał MALCZEWSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 212

Pejzaż górski z Kanady

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton, 62 x 49,5 cm; sygn. p. d.: Rafał Malczewski (długopisem)