Nr katalogowy: 813

Nr katalogowy: 813

Serwantka w stylu neorokokowym

Konstrukcja - świerk, orzech; fornir - orzech; intarsja - brzoza lub bukszpan; Europa Środkowa, 3 ćw. XIX w.