Nr katalogowy: 812

Nr katalogowy: 812

Konsolka w stylu klasycystycznym

Konstrukcja - sosna; fornir i intarsje - mahoń; 77,3 x 53 x 27 cm; Europa Środkowa, Polska; pocz. XIX w.