520
Dzban apteczny z napisem „A. Graminis” Wytwórnia nieokreślona, Włochy lub Francja?, XIX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

521
Zespół dziewięciu naczyń huculskich: nie sygnowane; Polska, Pokucie, wyroby ludowe - huculskie, XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

522
Ecritoire - przybornik do pisania na biurko; Francja, Rouen, około poł. XIX w.?
Cena wywoławcza. 1 600 zł

523
Tańczący menueta Niemcy, Volkstedt (Turyngia), Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik AG, XX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

524
Putto mocujące się z baranem (Ůbermut); Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka porcelany Lorenza Hutschenreuthera, Dział Sztuki, lata ok. 1925-1935; proj. Karla Tuttera
Cena wywoławcza. 3 000 zł

525
Wazon dekoracyjny z pokrywą, z zieloną mozaiką i kompozycjami kwiatowymi; Nieokreślona wytwórnia porcelany i malarnia (Saksonia lub Francja?), 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

526
Neobarokowa waza ogrodowa na postumencie nie sygnowane. Nieokreślona wytwórnia europejska (Niemcy?, Czechy?), XX w.
Cena wywoławcza. 6 700 zł

527
Para wazonów secesyjnych z plastyczną dekoracją kwiatową; Nie ustalona wytwórnia środkowoeuropejska (Austro-Węgry?, Czechy?), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 4 600 zł

528
Serwis z dekoracją kwiatem jabłoni - Pomona; model Else; Niemcy, Kronach (Bawaria), zakład filialny wytwórni Rosenthala (Ph. Rosenthal & Co.), lata 20./30.XX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

529
Serwis do herbaty ze stylizowaną dekoracja kwiatową; Niemcy, Marktredwitz (Bawaria), fabryka porcelany F. Thomasa, okres międzywojenny - po 1922
Cena wywoławcza. 1 200 zł

530
Patera neorokokowa z trzema amorami Niemcy, Plaue, Porzellanmanufaktur Schierholz und Sohn, C.G., lata ok.1860 - 1906
Cena wywoławcza. 2 500 zł

531
Dwa talerze z kwiatami „botanicznymi” Miśnia, okres Marcoliniego (1774-1814), pocz. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

601
Komplet do kawy i herbaty art deco Europa Zachodnia, Anglia?, lata 30.-40. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

602
Para świeczników Warszawa, firma Norblin i Ska, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

603
Patera Niemcy, Geislingen, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), 1 ćw. XX w. (po 1909 r.)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

604
Taca prostokątna Warszawa, firma Józefa Frageta, po poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

605
Ramka gabinetowa na fotografię Austro-Węgry? pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

606
Patera Warszawa, Br. Henneberg, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

607
Żardiniera neoklasycystyczna Kolonia, Orivit AG, 1 ćw. XX w. (po 1905 r.).
Cena wywoławcza. 1 500 zł

608
Koszyk Warszawa, firma Józefa Frageta, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 000 zł

609
Żardiniera Paryż, firma Christofle, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 300 zł

610
Lustro uchylne tzw. psyche Warszawa, firma Józefa Frageta, 2 poł. XIX w
Cena wywoławcza. 6 900 zł

611
12 łyżeczek do kawy w etui Dania, XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

612
Łyżka środka stołu Moskwa, firma Faberge, 1899-1908
Cena wywoławcza. 5 300 zł

613
Papierośnica Warszawa, 1908-15
Cena wywoławcza. 2 000 zł

614
Dzbanek do kawy Kijów, 1892
Cena wywoławcza. 5 700 zł

615
Kielich protestancki do Wieczerzy Pańskiej; Łotwa lub Estonia, 1 ćw. XVIII w., nieznany złotnik T.T. działający od 1711 r.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

616
Dzban do wody Niemcy, Schwäbisch Gmünd, wytwórnia Gotlieba Kurza (czynna od 1895, w 1967 przejęta przez Arthura Möhrle), 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 7 500 zł

617
Cukiernica neorokokowa Niemcy?, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

618
Kosz z pałąkiem Petersburg, złotnik Johann Theodor Buntzell (czynny 1810-1846), Alieksandr Jaszimow probierz w latach 1795-1826, lata 20. XIX w.
Cena wywoławcza. 27 000 zł

619
Taca owalna Berlin, firma Sy und Wagner (czynna od 1859 r. do I wojny), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

620
Patera secesyjna Austro-Węgry, ok. 1900
Cena wywoławcza. 4 500 zł

621
Koszyk secesyjny Niemcy, Frankfurt n/Menem, firma Posen, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

622
Dzban do napojów Berlin, firma Theodora Juliusa Gunthera (zał. w 1808 r.), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

623
Komplet do kawy z tacą secesyjny Wiedeń. J.C. Klinkosch, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 28 000 zł

624
Komplet sztućców na 6 osób i środka stołu; Budapeszt, k. XIX/ pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

625
Paterka neobarokowa Niemcy?, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 000 zł

626
Żardiniera w typie Ludwika XVI Wiedeń, Albert Bachruch (czynny do 1936), ok. 1900
Cena wywoławcza. 45 000 zł

701
Pucharek z widokami Warszawy Warszawa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 400 zł

702
Wizerunek Chrystusa w gwiaździstej oprawie; Włochy, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 500 zł

703
Lornetka teatralna Francja, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 300 zł

704
Para tablic z godłem państwowym Polski Polska, ok. 1920.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

705
Meil - pokrowiec na Torę (judaicum) obszycie pasmanteryjne z frędzlami; Polska, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

706
Ekrytuar na biurko Warszawa, firma Roman Plewkiewicz (filia WMF); pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Joseph Le GULUCHE (1845-1915)

707
Wazon secesyjny Francja, ok. 1900.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

708
Misa dekoracyjna Królewskie Pruskie Odlewnie Żeliwa - Gliwice, Berlin, Sayn; k. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 000 zł

709
Para dekoracyjnych waz kominkowych, w stylu II Cesarstwa; Francja? 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

710
Komplet przyborów gabinetowych Francja? k. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł