Heinrich Johann VON ZÜGEL (1850-1941)

277
Krowy u wodopoju, 1912 olej, płótno, 60 x 80 cm; sygn. p. d.: HvZügel12.
Cena wywoławcza. 45 000 zł

Nicolas BERCHEM (1620-1683) - krąg

278
Scena pasterska olej, płótno, 59,5 x 75 cm;
Cena wywoławcza. 50 000 zł

401
Madonna z Dzieciątkiem drewno dębowe lakierowane, wys. 46 cm; Polska (?), ok. poł. XVII w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

402
Tron wystawienia drewno dębowe, wys. 73 cm, szer. 47 cm; Małopolska (?), 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 11 000 zł

403
Dzieciątko Jezus drewno nieokreślone, dł. 34 cm; Małopolska (?), 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza. 3 300 zł

404
Św. Bartłomiej drewno lipowe, wys. 87 cm; Małopolska lub Wielkopolska, 2 poł. XVI w.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

405
Model rzeźby św. biskupa drewno nieokreślone, polichromowane, wys. 43 cm; Czechy (?), Śląsk (?), Wielkopolska (?), ok. 1720-30
Cena wywoławcza. 8 000 zł

406
Madonna z Dzieciątkiem drewno owocowe (gruszkowe ?), wys. 34 cm; Południowy Śląsk (?), 2 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł

Angiolo MALAVOLTI (1876-1947)

407
Macierzyństwo alabaster, wys. 45 cm; sygn. na odwrociu: A. Malavolti
Cena wywoławcza. 8 000 zł

T. SKONIECZNY (k. XIX )

408
Popiersie Marii Konopnickiej biały marmur, wys. 38 cm, szer. 29 cm; na krawędzi popiersia sygn.: T. Skonieczny 1899
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Jacques BELEMAQUE (XIX/XX w.)

409
Popiersie młodej kobiety alabaster, wys. 37 cm; sygn. na odwrociu: Jacques Belemaque; ok. 1900
Cena wywoławcza. 4 400 zł

Emilio FIASCHI (1858-1941)

410
Paolo i Franesca (AMOR CONDUSSE NOI AD UNA) alabaster, wys. 27 cm., szer. 33 cm; sygn. na odwrociu: E. Fiaschi
Cena wywoławcza. 2 700 zł

411
Przycisk w kształcie główki dziewczynki alabaster (podstawa bazaltowa), wys. 13 cm; XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Frederic GROSS st. (ok. 1540 - 1589)

412
Trzy putta alabaster wasiuczyński, wys. 36, 37 i 37 cm; 1579-80
Cena wywoławcza. 140 000 zł

MANÉ-KATZ [Emmanuel KATZ] (1894-1962)

413
Żydowski skrzypek brąz patynowany i lakierowany, wys. 38 cm; sygn. na podstawie: MANE Katz; odlew współczesny
Cena wywoławcza. 5 000 zł

414
Żyd grający na flecie brąz patynowany i lakierowany, wys. 40 cm; sygn. na podstawie: MANE Katz; odlew współczesny
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)

415
Chłopiec pijący wino brąz, wys. 28 cm; sygn. na podstawie: Kowalczewski; ok. 1900
Cena wywoławcza. 2 000 zł

J. v. RÁPPARD (XX w.)

416
Popiersie kobiety brąz, wys. 45 cm; sygn. na plecach: J. v. Ráppard 1925
Cena wywoławcza. 4 000 zł

417
Portret kobiecy brąz patynowany na zielono, wys. 50 cm; poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Alfred BARYE (1839-1882)

418
Orzeł brąz, wys. 50 cm; sygn. na skale: BARYE; 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Louis-Albert CARVIN (1860-1951)

419
Jeleń stop metali (podstawa z ciemnozielonego mamuru), wys. 66 cm., dł. 40 cm;
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Jules MOIGNIEZ (1835-1894)

420
Pies polujący stop metali, wys. 30 cm., dł. 37 cm; na podstawie sygn.: J Moigniez i napis: FRANCE; k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Tommaso CAMPAJOLA (XIX-XX)

421
Pasterz z kozą brąz patynowany (podstawa z czerwonego marmuru), wys. 46 cm; na podstawie sygn.: Tom. Campajola modello 1892
Cena wywoławcza. 7 300 zł

Paul GAYRARD (1807-1855)

422
Płatnerz brąz patynowany, wys. 55 cm; sygn. na podstawie: P. Greynard 1837
Cena wywoławcza. 16 000 zł

423
Uno solo (ai dente) brąz patynowany, wys. 19 cm., szer. 19 cm; na skale sygn. odlewnika: Fond. Nelli ROMA,
Cena wywoławcza. 6 000 zł

BROC (?)

424
Kowal brąz patynowany, sygn. na podstawie: BROC, wys. 33 cm; Niemcy (?) pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Mathurin (?) MOREAU (1822-1912)

425
Kupidyn z psem brąz patynowany, wys. 22 cm., szer. 26 cm; sygn. na podstawie: Moreau i napis: Gelot; XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

LOPES (XIX/XX)

426
Płaskorzeźba z nieokreśloną sceną figuralną; brąz patynowany, wys. 54 szer. 95 cm; sygn. na licu: Fix (?) Lopes 1906
Cena wywoławcza. 4 700 zł

427
Wniebowzięcie Matki Boskiej brąz patynowany, wys. 48 cm, szer. podstawy 39 cm; Francja, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

501
Karafka z korkiem sygn. na stopie trawiona: J. Liolle (?) Francja, XX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

502
Serwis toaletowy Czechy, Ludwig Moser & Söhne; Rudolf Hlousek model nr 80 z 1938
Cena wywoławcza. 1 500 zł

503
Para wazonów na jeden kwiat z dekoracją - kwiatami tulipanów; Czechy, Ludwig Moser und Söhn, Karlsbad, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 3 200 zł

504
Wazonik secesyjny Francja, firma Emila Gallé, ok. 1910
Cena wywoławcza. 2 200 zł

505
Wazon Francja, Emil Gallé, przed 1914
Cena wywoławcza. 8 000 zł

506
Wazon z dekoracją typu „Jodhpur” Śląsk, Fritz Heckert, Petersdorf (Piechowice), ok. 1900 lub Josephinenhütte, Schreiberhau (Szklarska Poręba), lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

507
Misa „Coquilles" Francja, Rene Lalique, model nr 3201 z około 1924
Cena wywoławcza. 2 700 zł

508
Wazon Francja, Daum Freres, po 1930
Cena wywoławcza. 2 000 zł

509
Cena wywoławcza. 3 000 zł

510
Wazon Czechy, w typie szkieł Loetz Witwe, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 6 900 zł

511
Wazon Czechy, Wilhelm Kralik Sohn, Eleonorenhain (?), pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

512
Misa z dekoracją typu "Myra"- Kristall Niemcy, Geislingen, WMF (Württembergische Metallfabrik), Karl Wiedmann (dekoracja), ok. 1930/1935
Cena wywoławcza. 1 500 zł

513
Kufelek uzdrowiskowy szkło bezbarwne, lazura miedziowa, rytowane; 10,8 x 8 cm; Polska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

514
Szklanka uzdrowiskowa szkło bezbarwne, lazura miedziowa, rytowana; 14 x 8,2 cm; Polska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

515
Karafinka na przyprawy ze srebrną podstawą z serwisu surtout de table; szkło: Czechy, ok. połowy XVIII w.; srebro: Moskwa, złotnik nieokreślony; 1756
Cena wywoławcza. 2 600 zł

516
Tacka ze sceną pasterską Miśnia, lata 1924-1934
Cena wywoławcza. 800 zł

517
Patera z neobarokową dekoracją ornamentalną; Miśnia, lata 1924-1934
Cena wywoławcza. 1 000 zł

518
Zestaw toaletowy: dzban do wody i misa, z dekoracją kwiatową; Francja, Sarreguemines, Utschneider i Cie, 1 ćw.XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

519
Klosz na ser ze sceną myśliwską, z podstawą; Anglia, Stoke-on-Trent, W. T. Copeland and Sons, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 500 zł