Nr katalogowy: 207

Malarz nieokreślony, polski, XX w.

Nr katalogowy: 207

Wnętrze lasu

akwarela, papier, 34,5 x 49,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: Dr Suster (?)