Nr katalogowy: 206

Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 206

Ulica Floriańska w Krakowie nocą

akwarela, gwasz, papier, 49 x 35 cm; sygn. l. d.: St. Fabijański