Nr katalogowy: 111

Stanisław Feliks JASIŃKI (1862 - 1901)

Nr katalogowy: 111

Primavera wg Sandro Botticellego, 1892

akwaforta i miedzioryt, papier, 39,2 x 55 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: GRAVÉ PAR JASIŃKI;