Nr katalogowy: 110

Leon WYCZÓŁOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 110

Wnętrze katedry na Wawelu

litografia, papier, 28,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: LWyczół (na płycie)