Nr katalogowy: 252

Achille LAEVENS (XX)

Nr katalogowy: 252

Obóz jeniecki w Hanowerze

olej, płótno, 38 x 58 cm; sygn. l. d.: Achille Laevens / Soltau Hanover 1924 / Gefangenlager