Nr katalogowy: 251

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921 - 1974)

Nr katalogowy: 251

Portret damy w sukni balowej

olej, płótno, 183,5 x 138 cm; sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski / 1953 / KRAKÓW;