Nr katalogowy: 256

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852 - 1916)

Nr katalogowy: 256

Jeździec na stepie, po 1900

olej, p ótno, 55 x 90 cm; sygn. p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz