Nr katalogowy: 255

Jerzy KOSSAK (1886 - 1955)

Nr katalogowy: 255

Konwój jeńców bolszewickich eskortowany

przez ułanow; olej, tektura, 73,5 x 102,5 cm; sygn. l.d.: Jerzy Kossak 1927