Nr katalogowy: 251

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

Nr katalogowy: 251

Widok spod Krakowa

akwarela, papier, 32 x 45,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Frani / LWyczołkowski / 1914