Nr katalogowy: 250

Franciszek ŻMURKO (1859 - 1910)

Nr katalogowy: 250

Dama (szkic)

olej, płótno naklejone na tekturę, 47 x 60,5 cm; sygn. p. d.: Fran.Żmurko;