Nr katalogowy: 237

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 237

Dzieci z jaskółką

olej, płótno, 45 x 63 cm; sygn. l. g.: 1928 / Wlastimil Hofman