Nr katalogowy: 236

Stanisław BORYSOWSKI (1901 - 1988)

Nr katalogowy: 236

Pejzaż z domami

olej, tektura, 44 x 53 cm; sygn. l. d.: S. Borysowski; na odwrocie- martwa natura z owocami