J. A. STOKŁOSA (XX w.)

213
Chrystus ukrzyżowany olej, płótno, deska, złocenia; 131 x 100 cm;
sygn. p.d.: J.A. STOKŁOSA / 1972. 82. 86
estymacja: 5 800 - 6 800 zł

214
Fragment zwieńczenia ikonostasu (?) drewno, polichromia; ślady złocenia; snycerka; 58 x 70 cm.
Europa Wschodnia, warsztat prowincjonalny; XVII/XVIII w.; malowidło późniejsze - XIX w.
estymacja: 2 200 - 2 500 zł

216
Pieta drewno polichromowane; wys. 70 cm; szer. 30 cm; głęb. 15 cm.
Polska?, warsztat ludowy, XIX / XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł