Nr katalogowy: 264

Malarz nieokreślony, polski, XIX w.

Nr katalogowy: 264

Portret mężczyzny

olej, płótno dublowane, 90 x 68 cm; p. g.: opisany inicjałami przy kartuszu herbowym: JM / 1830