Nr katalogowy: 263

Władysław POCHWALSKI (1861 - 1924)

Nr katalogowy: 263

Portret kobiety

olej, płótno, 65,5 x 50 cm; na odwrocie napis: Malował / prof Władysław Pochwalski / 1860 - 1924