Nr katalogowy: 260

Józef CHEŁMOŃSKI (1849 - 1914)

Nr katalogowy: 260

Przed zajazdem, 1879

olej, płótno dublowane, 40 x 108 cm [po konserwacji]; sygn. p.d.: JÓZEF CHEŁMOŃSKI / 1879