Nr katalogowy: 259

Stanisław CZAJKOWSKI (1878 - 1954)

Nr katalogowy: 259

Jesienią w parku

olej, płótno, 72 x 115 cm; sygn. p. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI PARYŻ 1912;