Nr katalogowy: 318

Jan Franciszek MACHNIEWICZ (1859 - 1897)

Nr katalogowy: 318

Odpoczynek

olej, płotno, 75 x 61; sygn. p. d.: F. Machniewicz / (1884) / Monachium