Nr katalogowy: 317

Władysław BAKAŁOWICZ (1833 - 1903)

Nr katalogowy: 317

Henryk IV i Maria Medycejska

olej, płotno, 70,5 x 100,5 cm; sygn. l. d.: LBakałowicz / Paris