Nr katalogowy: 315

Adam MALINOWSKI (1829 - 1892)

Nr katalogowy: 315

Scena rodzajowa - Para pod drzewem

olej, płotno, 40 x 50cm; sygn. l. d.: A. Malinowski /1860