Nr katalogowy: 314

Carlo BRANCACCIO (1861-1920)

Nr katalogowy: 314

Skaliste wybrzeże

olej, płotno, 67,5 x 145,5 cm; sygn. l. d.: C. Brancaccio - Paris;