Nr katalogowy: 303

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875 - 1947)

Nr katalogowy: 303

Wyjazd na polowanie

olej, płotno, 68 x 119 cm; sygn. p. d.: Zygmuntowicz