Nr katalogowy: 302

Tadeusz KOKIETEK (1920 - 1982)

Nr katalogowy: 302

Oleńka z Zagłoba w saniach

olej, płotno, 58 x 79 cm; sygn. p. d.: Tadeusz Kokietek 62