Nr katalogowy: 297

Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

Nr katalogowy: 297

Portret hr. Adamowej Potockiej z wnukiem

olej, płotno, 100 x 83 cm; sygn. l. g.: a. karpiński. / 1916.;