Nr katalogowy: 296

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

Nr katalogowy: 296

Wędrowiec

olej, tektura, 32 x 39 cm; sygn. p. d.: Wlastimil Hofman / Nazaret 1947(?)