Nr katalogowy: 281

Władysław JAROCKI (1879 - 1965)

Nr katalogowy: 281

Młoda Hucułka

olej, tektura, 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Wł Jarocki;