Nr katalogowy: 280

Józef PANKIEWICZ (1866 - 1940)

Nr katalogowy: 280

Sekwana w okolicach Les Andelys, 1920

olej, tektura, 27 x 35,5 cm; sygn. l. d.: Pankiewicz