Nr katalogowy: 226

Julian FAŁAT (1953 - 1929)

Nr katalogowy: 226

Nad brzegiem Wisły

akwarela, gwasz, 33 x 65 cm; sygn. l. d.: J. Fałat / Toruń / 1921