Nr katalogowy: 225

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902 - 1986)

Nr katalogowy: 225

Martwa natura z paletą

olej, płotno, 70 x 50 cm; sygn. u dołu: Z. Przebindowski;