Nr katalogowy: 222

Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

Nr katalogowy: 222

Drzewo

olej, płótno, 32,2 x 23,2 cm (w świetle oprawy); sygn. na odwrocie: ST. KAMOCKI (ołówkiem)