Nr katalogowy: 221

Wanda GENTIL-TIPPENHAUER (1899-1965)

Nr katalogowy: 221

akwarela, gwasz, karton jasnobrązowy, 46,5 x 62,3 cm; sygn. l. d.: WANDA GENTIL TIPPENHAUER