Nr katalogowy: 211

Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)

Nr katalogowy: 211

Pocałunek

piórko, tusz, akwarela, papier, 7,5 x 23 cm (w świetle oprawy, w owal); sygn. u dołu: majaberezowska 57