Nr katalogowy: 210

Maja BEREZOWSKA (1898 - 1978)

Nr katalogowy: 210

U astrologa

piórko, tusz, akwarela, papier, 23 x 17 cm (w świetle oprawy, owal); sygn. u dołu: majaberezowska 54