Nr katalogowy: 76

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 76

Tyberiusz

olej, płótno dublowane; 65 x 56,5 cm;
l. g.: TIBERIVS, p. g.: 3.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 3 400 zł