Nr katalogowy: 75

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 75

Czarny Staw

w typie malarstwa Wojciecha GERSONA (1831-1901)
olej, płótno; 67 x 89,5 cm.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena sprzedaży 48 000 zł