Nr katalogowy: 48

Władysław JAROCKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 48

Potok zimą - motyw z okolic Harendy, 1929?

akwarela, papier; 54,7 x 82 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wład. Jarocki 1929 (? data słabo czytelna, ołówkiem).
estymacja: 12 000 - 14 400 zł