Nr katalogowy: 47

Maria RITTER (1899-1976)

Nr katalogowy: 47

Martwa natura z kwiatami

olej, płótno; 66 x 54 cm;
sygn. p. d.: MRITEROWA / 1960.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł