Nr katalogowy: 10

JAPY FRERES & Cie - firma zegarmistrzowska

Nr katalogowy: 10

Zegar kominkowy, portykowy

drewno czernione, lakierowane, brąz złocony, emalia, farby, inkrustacje; wys. 50,5 cm; szer. 24,5 cm; głęb. 14 cm.
Francja, po poł. XIX w.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł